Оглавление Видео опыты по химии Видео опыты по физике На главную страницу

Химия и Химики № 2 2015

Журнал Химиков-Энтузиастов

Людина імперії


Andrij Bondar


Обнаружив ошибку на странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter


Я сьогодні по-справжньому насолодився двома відгуками російських "лібералів" Шушаріна та Іларіонова.

Перший висловив переконання, що Путін переграв не лише Україну, яка, мовляв, підписала в Мінську капітуляцію, а змінив світову політику, просто знищив Європу і тепер "мир живет по Путину". Другий написав, що Путін отримав усе, що хотів.

Перший - просто пихато повчав, бив себе п'ятою у груди, що він не ватник, і відмовляв буквально всім навколо в здатності мислити. Другий спрацював за звичною своєю методою нагнітання катастрофізму.

Обидва вони бачать події якось по-особливому. Ексклюзивно. Обидва особливо підкреслюють своє дружнє ставлення до України.

Але те, що мені не дає спокою завжди, коли я таке читаю - речі, які не стосуються змісту сказаного. Це стиль і тон, це нахрап і надрив, це розсівання панічності та катастрофізму. Це завжди носії якоїсь надхмарної істини і захмарної серйозності. Людина, яка Каже Остаточні Слова і її слова останні та жодній ревізії не підлягають. Вхожий в сферы человек. Личность глубокого инсайда. Медиум.

Структура їхнього мислення - типово колоніалістська. Це фаталісти, сумні П'єро, терті калачі і стріляні горобці, які паралізують своїм авторитетом. Особливо хворобливо вони реагують на будь-які прояви оптимізму щодо українського майбутнього, навіть найобережнішого. Вони піддивилися в кінці підручника з алгебри всі правильні відповіді. Люди Закону і Скрижалі. Невдахи-мазохісти, які програли свою країну і дозволили в ній фашизм. Тепер у них спрацьовує простий психологічний механізм: як ВОНИ (українці) можуть опиратися НАШОМУ фашизму? Як?! МИ ж не змогли! МИ!

Типова поведінка людей імперії. І все одно, люблять вони Путіна чи ненавидять. Все одно. Людина імперії - це діагноз.

Сумно те, що в нас пів ФБ довіряють таким аналітикам більше, ніж собі. Так, у нас добра половина мислячих людей накачані гівном і чорним песимізмом цими сумними паяцами. Цими плаксивими П'єро. І я не знаю что делать.


Совок<Химические вулканы и Фараоновы змеи ч.2> <Химические вулканы ч.1>

< Опыты со щелочными металлами > < Опыты со щелочными металлами 1 > [Эксперименты с ацетиленом, метаном, пропаном и бутаном] <Эксперименты с пропан-бутановой смесью 1> <Эксперименты с пропан-бутановой смесью 2> <Эксперименты с фосфором ч.1> <Эксперименты с фосфором ч.2> <Эксперименты с водородом 1> <Эксперименты с водородом 2> <Эксперименты с водородом 3> <Хлористый азот (трихлорид азота). Иодистый азот (нитрид иода)> <Перекись ацетона, ГМТД, органические перекиси> <Черный порох> <Кумулятивный эффект (№5 2011)> <Нитроглицерин, Этиленгликольдинитрат, Нитроэфиры, Нитропроизводные> <Огонь от капли воды (№1 2012)> <Огонь на ладони (Холодный огонь)> <Ртуть, Амальгамы, Соединения Ртути>
<Опыты по химии - видео, фотографии, описание, обсуждение (Обсудить на форуме)> [Отправить Комментарий / Сообщение об ошибке]