На главную страницу сайта Опыты по химии Химический Юмор. Научный Юмор Опыты по физике    



Форум Химиков - Энтузиастов. Химия и Химики

Эксперименты по Химии - Практическая Химия - Книги по Химии - Физика – Астрономия – Биология – Научный Юмор
Прежде чем отправить свое сообщение - ознакомьтесь с ПРАВИЛАМИ ФОРУМА.
Прежде чем создать новую тему - воспользуйтесь ПОИСКОМ, возможно, аналогичная тема уже есть

All times are UTC [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7078 posts ]  Go to page Previous  1 ... 350, 351, 352, 353, 354
Author Message
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 25 Apr 2024 20:43 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 65.52 KiB | Viewed 338 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 25 Apr 2024 22:32 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 15 Oct 2011 22:39
Posts: 6549


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 26 Apr 2024 08:17 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 16 Mar 2018 11:06
Posts: 3605
Location: My homeland is where my laboratory is
Attachment:
GMAiQyuXcAA-vNw.png
GMAiQyuXcAA-vNw.png [ 211.57 KiB | Viewed 316 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 26 Apr 2024 23:00 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
В Киеве эвакуируют две больницы, в том числе одну детскую, после угроз главы КГБ Беларуси Ивана Тертеля. Накануне он назвал адреса двух киевских медучреждений и заявил, что их "выбрали своим логовом террористы", которых "постигнет заслуженная кара"

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 27 Apr 2024 09:12 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 16 Mar 2018 11:06
Posts: 3605
Location: My homeland is where my laboratory is
Ума не приложу: почему украинцы так ненавидят Россию? Это Америка нас поссорила!
Attachment:
GMHfdXYXYAArIEf.png
GMHfdXYXYAArIEf.png [ 122.34 KiB | Viewed 270 times ]

Attachment:
File comment: Рух російських ракет цієї ночі
1.jpg
1.jpg [ 112.37 KiB | Viewed 260 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 27 Apr 2024 18:22 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
GMJuMCaXgAA9trQ.jpeg
GMJuMCaXgAA9trQ.jpeg [ 126.75 KiB | Viewed 251 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 27 Apr 2024 22:09 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
рік назад в січні 23-го року я мав розмову зі своєю матірʼю. на той момент вона була в Португалії, тож я платив по її комунальним.
вона попросила скинути трохи грошей на певну картку. я загуглив номер і це виявився збір на кацапів.
"там мальчики умирают" сказала вона мені

я тільки повернувся з бомбасу на ротацію. і був дуже охуївший. кацапи, які прийшли ґвалтувати та вбивати важливіші для неї за власного сина
я запитав, чи вона буде радіти коли мене вбʼють кацапи. на що вона мені відповіла, що виплата за мою смерть буде можливістю "спасти ребят"

я почав цікавитись темою виплат родинам військовослужбовців і дізнався, що заповіт не має впливу на цю виплату. і тільки дружина або батьки можуть по факту отримати ці гроші.
це ще одна причина, чому Цивільні Партнерства - важливий процесуальний механізм в нашій країні

https://twitter.com/Gospod_Boh/status/1 ... 6495041770

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Apr 2024 12:14 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Оприлюднено стамбульські угоди.
Quote:
Видання Die Welt оприлюднило деталі 17-сторінкової стамбульської капітуляції.
Під крики Єрмака і Зеленського, що "ми точно не Порошенки, Мінську-3 не буде", українська делегація в Стамбулі в 2022 році згоджувалась на "нейтралітет", який ми мали закріпити в Конституції, відмову від всіх союзів, відмову від НАТО, відмову від Криму і окупованого Донбасу, де-факто відмову від всього окупованого РФ після 24 лютого включно з Херсоном, виривання кігтів ЗСУ по кількостям одиниць зброї до передсмертних показників, навіть якщо ми візмемо верхню планку отого, на чому наполягали Арахамія-Резніков на переговорах.
- "Першим пунктом договору було прописано зобов’язання України дотримуватись "постійного нейтралітету". Цей статус мав бути закріплений у Конституції. Тим самим Київ мав відмовитися від будь-якого членства у військовому союзі. Питання вступу країни до НАТО було би знято."(с)
Як вчив Сунь-Цзи 2500 років тому:
- Неперевершена військова стратегія – зруйнувати плани й стратегії супротивника, друга найкраща – зруйнувати ворожі союзи; ще гірша – нападати на армію ворога; і найгірша – кидатись на укріплені мурами міста.
Путін за стамбульською капітуляцією отримував дві найкращі стратегії.
Далі Зеленський за цим документом відмовлявся від Криму і ОРДЛО:
"Крим і порт Севастополь були виключені з гарантій безпеки. Київ фактично мав передати Росії контроль над півостровом."
Щоб для публіки формулювання пом'якшити автори пишуть ніби "було незрозуміло...":
- "...яку саме частину східної України треба виключити з-під обіцянки держав-гарантів. Відповідні місця мали червоні позначки."
Але все там зрозуміло: Путін захопив Херсон і його не віддав би, а все інше він вже включив у склад РФ.
Таким чином війна Росії проти України 2014-2022 років закінчувалася б безумовною перемогою РФ.
По територіях захоплених Москвою після 24 лютого, Зеленський "мав зустрітися з Путіним і домовлятися про "порядок виводу військ РФ".
В перекладі: без всяких умов повернути ці території РФ ВІДМОВЛЯЛАСЯ.
Впевнений, мало хто вірує, що армія РФ відмовилася б від плацдарму на правому березі Дніпра і Антонівського мосту. Це шлях на Одесу і Придністров'я, можливість для Путіна диктувати свою волю і гарантувати, що ви не розглядатимете Стамбульську капітуляцію, як "папірець, який можна не виконувати".
Далі - виривання кігтів Армії України.
Цей пункт подається як "не вирішений", але насправді ключове вирішено: ми дали принципову згоду. Наші максимальні показники, вище яких ми вже не мали права піднятися (в дужках російські вимоги):
* 250 тисяч солдатів (85 тис.), танків - 800 одиниць (342 од.), БТР - 2400 (1029 од), артилерії - 1900 одиниць (519 од.), РСЗВ - 600 (96). Бажання Росії було скоротити кількість мінометів до 147, а протитанкових ракет – до 333, бажанням Києва – 1080 і 2000 одиниць відповідно.
Далі Москва вимагала залишити 102 винищувачі та 35 гелікоптерів, Київ наполягав на 160 літаках і 144 гелікоптерах. За російськими уявленнями військових кораблів має бути 2, за українськими – 8."
Але тут важливий не той торг, яким РФ нам збила б наші "максимальні показники", а те, що навіть зараз після 2022 року ми значно наростили всі показники, але нам все одно зброї не вистачає. Якби РФ раптом напала (привід би знайшли) навіть тих "українських показників" в капітуляції Зеленського вистачило б на 3 години бою.
Таким чином Путін за одним цим пунктом отримував можливість легко нас убити в будь-яку мить.
Що ж ми отримували у відповідь?
А те саме, що отримав Прігожин:
"У відповідь Росія обіцяла більше не нападати на Україну".
Пообіцяв путін прігожину життя, тепер прігожин мертвий.
От і Зеленський робив з нами те саме.
"Щоб Київ міг у цьому бути впевненим, Москва погодилася, що п’ять постійних членів Радбезу ООН – США, Велика Британія, Франція, Китай і сама Росія – можуть надати Україні комплексні гарантії безпеки."
Жертві-капітулянту треба було дати якийсь пряник, щоб Зеленський, як Чемберлен, міг махати ним перед носом заляканих українців. От він і махає дозволивши Єрмаку носитися з тими мертвонародженими "гарантіями безпеки", де немає ніяких наслідків для "гарантів", якщо вони відмовляться "гарантії" виконати.
- "У разі збройного нападу на Україну країни-гаранти зобов’язувались підтримати Київ у його праві на самооборону, закріпленому в Статуті ООН, протягом трьох днів максимум."
По-перше, це один в один 4 пункт Будапештського меморандуму:
- "зобов'язуються домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй з метою надання допомоги Україні в разі, якщо Україна стане жертвою акту агресії".
А по-друге, країни-союзники підтримують нас у праві на самооборону і зараз. І 24 лютого 2022 року підтримували теж.
Вони за нас не хочуть ВОЮВАТИ. І за стамбульськими "гарантіями" не воювали б. Лише членство в НАТО і 5-а стаття договору їх до цього прямо змушують.
Саме тому змусити нас відмовитися від руху в НАТО - перший пункт вимог Путіна.
Так що отримували ми велике, блискуче і дороге НІЩО.
Ну а щоб ми потім сперечалися - про цінність цього ніщо, Die Welt переконує нас, що "у такий спосіб обидві сторони розробили механізм, який суттєво відрізняється від Будапештського меморандуму 1994 року. Тоді Росія також гарантувала Україну територіальну цілісність. Західні держави обіцяли Києву підтримку у разі нападу, але не гарантували її."
При тому, що по Будапештському меморандуму Західні держави саме гарантували нам підтримку. Слово "гарантії", а не "assurance" (запевнення) вказане в українському тексті угоди, під яким стоїть підпис президента США.
Насправді, в усіх нормальних суспільствах особі дозволено мати зброю для захисту свого помешкання, себе і своєї сім'ї, пускати цю зброю в дію в разі ворожого нападу, викликати поліцію (союзників). Бо це і є єдині гарантії безпеки.
Путін із Зеленським нас реальних гарантій позбавляли, натомість підміняли папером.
Всі в Україні, навіть експерти, постійно в'язнуть в пунктах угод, забуваючи подумати про умови, в яких ти опинишся в майбутньому в разі їх підписання. А от історична традиція Москви - завжди розглядати всі пункти виключно як спосіб створити умови, які дозволять опонента перемогти.
От Мінські угоди наприклад заганяли путіна в умови світової ізоляції, ЄС і США отримали свідчення про "нас там єсть" і ввели проти РФ санкції, де в формулюванні написали: "накладені на РФ, будуть зберігатися до виконання Мінських угод". А от нас Мінські угоди "загнали в умови", коли за невиконання усіх мінських пунктів на нас ніякі санкції не накладені, це ми зв'язали нашого ворога, а самі нарощували бойовий потенціал, щоб в якийсь день викинути його з Криму і Донбасу.
По результату через 7 років Путіну ці умови не сподобалися. 20 лютого 2022 року він провів зібрання свого Радбезу, звинуватив Україну в підлому невиконанні таких хороших умов, в тому, що Захід його обманув, Мінські угоди відкинув (став порушником в очах світу) і напав на Україну, щоб створити нові умови.
Ми бачимо кому в кінці виявилося вигідним підписане в Мінську.
В які ж умови заганяла би нас Стамбульська капітуляція?
Капітуляція здійснювалася за закритими дверима, в умовах забороненої свободи слова і з заздалегідь без пояснень відключеними трьома опозиційними каналами. В разі сходження Зеленського з літака з папірцем над головою з криком: "я привіз вам мир!", це був би вибух у суспільстві гірший за раптову відмову Януковича підписати Асоціацію з ЄС. Нечувана єдність суспільства в мить змінилася б нечуваним розколом. Частина суспільства підтримала б, що "Зеленський молодець! А що - краще, щоб хлопчики гинули???", а от інша частина сприйняла б це як історичну зраду.
В цих умовах путін отримував проти нас вилку, де обидва шляхи вели до його перемоги:
1. Дочекатися, яка сторона в Києві візьме гору. Агентура в оточенні Зеленського радила б Зеленському давити протести, додавити нациков, яких не зміг янукович в 2014-му. І якщо в Києві перемагають нащадки чекістів - Зеленський, Шефір і Єрмак, путін отримує Український Федеральний округ.
2. Якщо ж "легітимний уряд Зеленського повалений нацикамі" - путін відкидає угоди і кидається в атаку всіма силами. В цих умовах ЗС РФ швидко знищують залишки розгубленої Армії України роззброєної Зеленським. Ріжуть животи, гвалтують і стріляють по підвалам українців. І знову Український Федеральний округ.
Ніякі гарантії США, Китаю, Британії, навіть якби (фантастично) за ними вони давали згоду воювати за нас, в цьому випадку не спрацювали б. Ми для світу виглядали б ідіотами і самовбивцями, які самі зламали собі шию. Таким не допомагають.
- "Це була найкраща угода, яку ми могли мати", — ці слова неназваного члена української делегації цитує Die Welt. Видання вважає, що навіть після більш ніж двох років війни ця угода все ще виглядає вигідною в ретроспективі."(с)
Комедія, як вони переконані, що "українці втомилися" настільки, що побачать в цій єресі "вигідну угоду". Та навіть медичний олігофрен зараз посміявся б, що от нині в 2024 "найкраща угода" з РФ це ми відмовляємося від наших Хаймарсів, Цезарів, Арчерів, Абрамсів, Бредлі, Атакмсів, Ф-16, Херсону і половини Харківщини. Тут би і люди з особливими потребами покрутили пальцем у скроні на таку "найкращу угоду":
- Хахаха, хворий я чи ви?
Але найголовніше в усьому тому тексті і всій історії про Стамбул зовсім інше.
Насправді, навіть в тих переговорах є доказ того, що путін лише хотів обманути нас, щоб потім всіх убити. Це - наступна цитата:
- "Москва відхилила вимогу Києва щодо того, щоб країни-гаранти могли створити над Україною безпольотну зону в разі нападу."
"Найкраща угода", "ліш би мальчікі нє гіблі", роззброюйтеся, позбавляйте себе союзників, ми не нападемо... От тільки безпольотну зону над вами не треба.
Підсумовуючи.
Дякуємо Джонсону і дякуємо всім героям, хто бився і б'ється, хто віддав життя, щоб ми не були змушені покладатися на обіцянки нашого вбивці.
Тепер ми маємо союзи і зброю. Ми маємо вбивцю вимотати. А потім вбивцю знищити. Це і буде гарантією нашої безпеки.

https://www.facebook.com/johnsmith4enko/

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Apr 2024 10:13 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 16 Mar 2018 11:06
Posts: 3605
Location: My homeland is where my laboratory is
Quote:
Україна повідомила Єврораду про відступ від Конвенції про права людини

Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 41.86 KiB | Viewed 193 times ]

А молодий Янукович підріс...
___________________

Quote:
Война в Украине приведет к неизбежному распаду России заявил французский генерал Мишель Яковлефф в разговоре с военным экспертом Ксавье Тительманом:
"Я думаю, мы увидим множество деклараций о независимости со всех сторон".
И добавил:
"Русская" армия – это фикция. Во Франции есть одна армия и Министерство обороны. А на России три структуры со своими полноценными армиями: минобороны, МВД и ФСБ. Плюс есть "кадыровцы", ЧВК "Патриот". Фактически режим путина создал систему, аналогичную ситуации в Ливане 1973 года: армия, Хезболла, Амаль и другие группировки.
"В случае падения власти в Москве, при наличии разных субъектов, желающих независимости, мы получим Югославию, умноженную на 10. Такое развитие событий практически неизбежно".
"Война в Украине – это закуска. Стоит подождать главное блюдо основного меню – распад России, который режим Путина с началом войны ускорил – лет на 5".

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Apr 2024 22:07 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Karma as is.

Части сбитой российской ракеты попали в виллу известного колаборатна Кивалова (тот, что справа на фото), который провозгласил януковича президентом в 2005.
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 69.87 KiB | Viewed 171 times ]

Вилла горит. Сам он, как утверждают, получил ранения и отправлен в больницу.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 30 Apr 2024 11:04 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 16 Mar 2018 11:06
Posts: 3605
Location: My homeland is where my laboratory is
Юлія Навальна: "Майже всі виступають проти війни". Викликати лікарів?

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 30 Apr 2024 14:11 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 15 Oct 2011 22:39
Posts: 6549
Volodymyr wrote:
Части сбитой российской ракеты попали в виллу известного колаборатна Кивалова (тот, что справа на фото), который провозгласил януковича президентом в 2005.


https://twitter.com/SymorozOfficial/sta ... 4890760193


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 01 May 2024 11:07 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 16 Mar 2018 11:06
Posts: 3605
Location: My homeland is where my laboratory is
Мародери на крові злетiли з котушок: рахункова палата позеленіла?

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 01 May 2024 22:08 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Хотите увидеть будущее "без СМС и регистрации"?
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 114.55 KiB | Viewed 94 times ]
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 136.42 KiB | Viewed 94 times ]

Подумайте, ЧТО случиться, когда это поколение вырастет?

Врагом будет скорее всего не Украина и даже не США, но не сомневайтесь, что подросшие дети полезут убивать, как сейчас убивают их отцы и как убивали отцы и деды их отцов. А весь мир продолжит из-за этих обезьян страдать.

Возмущением или насмешками делу не поможешь. Пропагандисты войны должны быть физически устранены. Отдаленных последствий избежать уже невозможно, но их еще можно уменьшить.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 02 May 2024 03:47 
Offline
Модератор
Модератор

Joined: 23 Feb 2012 03:01
Posts: 1572
"но не сомневайтесь, что подросшие дети полезут убивать, как сейчас убивают их отцы и как убивали отцы и деды их отцов." - Volodymyr

Не только убивать. Вы смотрите на население России как на потенциальных солдат (т.е. КАЖДЫЙ гражданин имеет перспективу стать солдатом), т.е. слишком хорошо думаете о нем. В действительности, население России - потенциальные силовики, и солдаты - лишь его часть, причем не главная (причину этого можно видеть на диаграмме "Происхождение национальных особенностей России", я когда-то ее выкладывал). Другие значительные части - вертухаи и особисты (гебня). С древних времен (предположительно, с татаро-монгольского ига) всякий российский режим имеет тенденцию к перерождению в концлагерь и экспансии этой системы. Периодически происходит обрушение системы принуждения и контроля, но оно никогда еще не было полным, и система возрождается, в более или менее новом виде, но с точно тем же вектором деятельности. Постоянство вектора диаграммой не объясняется и для меня совершенно загадочно.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 02 May 2024 08:52 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Если система постоянно возвращается в одно и то же положение, значит, оно есть для нее равновесным, т.е. наиболее вероятным.

При поразительной внешней схожести, гитлеровская Германия - явление для Германии временное. Ни до, ни после там такого не было. Наоборот - путинская Россия - типичная Россия, это не девиация.
Если будет сохранено это государство (под любым названием и флагом) - оно к такой системе вернется.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 05 May 2024 12:01 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62319
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Macron's threats of Nato troops in Ukraine could become a reality if Putin's forces push west
https://www.youtube.com/watch?v=UJpXGZAAMjI

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 05 May 2024 15:33 
Online
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 24 Nov 2009 12:17
Posts: 10613
Location: Новосибирск
Attachment:
440872066_7291282120994527_1485445952751283244_n.jpg
440872066_7291282120994527_1485445952751283244_n.jpg [ 32.23 KiB | Viewed 5 times ]

_________________
- Не люблю тех, которые вслух произносят один тост, а про себя думают другой.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7078 posts ]  Go to page Previous  1 ... 350, 351, 352, 353, 354

All times are UTC [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

[Сообщить об ошибке, испорченном вложении, битой ссылке]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group