На главную страницу сайта Опыты по химии Химический Юмор. Научный Юмор Опыты по физике    



Форум Химиков - Энтузиастов. Химия и Химики

Эксперименты по Химии - Практическая Химия - Книги по Химии - Физика – Астрономия – Биология – Научный Юмор
Прежде чем отправить свое сообщение - ознакомьтесь с ПРАВИЛАМИ ФОРУМА.
Прежде чем создать новую тему - воспользуйтесь ПОИСКОМ, возможно, аналогичная тема уже есть

All times are UTC [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 7050 posts ]  Go to page Previous  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 353  Next
Author Message
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 22 Dec 2017 15:40 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DRpfwISWAAA4D5A[1].jpg
DRpfwISWAAA4D5A[1].jpg [ 62.67 KiB | Viewed 9184 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 22 Dec 2017 16:10 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Пока всё по плану.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 22 Dec 2017 16:55 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 22 Feb 2010 05:45
Posts: 1101
Location: Волжский (Волгоградская область)
Будут за счет внутреннего рынка недостачу компенсировать. Так что к весне в РФ газ подорожает.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 22 Dec 2017 19:17 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Это была надбавка "за ремонт провалов на Марсе". - Ни рыночная стоимость, ни себестоимость, ни объем товара (газа), который можно продать, к ней отношения не имеют.

- Если Га-пром получит ее за счет вашего бюджета или внутренней цены - вопросы к нему. Хотя, это нереально - т.к. сумма сопоставима с рыночной стоимостью самого Га-прома. Аналогично и с поставкой газа на оккупированные территории (досудебное? разбирательство в процессе) - мы этот газ не заказывали (нет контракта) и не получали.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 26 Dec 2017 17:09 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Просто донос. В Донецке ученики сдали любимого учителя, назвавшего бандитов "ДНР" бандитами https://www.ostro.org/general/society/news/539110/

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 27 Dec 2017 12:17 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DR8fDZ5WkAAOYBH[1].jpg
DR8fDZ5WkAAOYBH[1].jpg [ 128.77 KiB | Viewed 9078 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 27 Dec 2017 18:50 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DSD2SKhXkAA-nvC[1].jpg
DSD2SKhXkAA-nvC[1].jpg [ 69.46 KiB | Viewed 9061 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 07:57 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DSHOIxfXcAE1v9x[1].jpg
DSHOIxfXcAE1v9x[1].jpg [ 89.54 KiB | Viewed 9039 times ]

Attachment:
DSFuiM5WsAEblm_[1].jpg
DSFuiM5WsAEblm_[1].jpg [ 146.1 KiB | Viewed 9038 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 08:01 
Offline
Ветеран
Ветеран

Joined: 16 Aug 2012 04:02
Posts: 966
Что-то мне это напоминает. Не случай ли с одной дамочкой, в обмен на которую как-то отправили в россию парочку бандитов…


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 08:13 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Два разных мира...

У нас - переживают про своих - прежде всего, а уже потом думают, что некоторые из них могут быть в плену завербованы.

У вас - все, кто попал в плен, - автоматически становятся предателями. Со времен Иосифа Виссарионовича.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 08:18 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Изначально. Ещё с Московского княжества.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 10:01 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
В «ДНР» обменянных пленных «утрамбовали» в автобусы и закрыли в отеле до проверки «МГБ»

В «ДНР» пленных, переданных украинской стороной, усадили в автобусы и не дав пообщаться с родными изолировали в отеле для проведения фильтрационных мероприятий.

Их держат под охраной, пока будет длиться проверка «МГБ», не затесался ли туда украинский шпион. Проверка обычно длится недели две, в этом случае может затянуться.

http://news.eizvestia.com/news_politics ... zhurnalist

В "русском мире" ничего не меняется

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 14:05 
Offline
Модератор
Модератор

Joined: 23 Feb 2012 03:01
Posts: 1552
stas wrote:
Изначально. Ещё с Московского княжества.

Увы, в "Русском мире" власть требует от подданных полной лояльности, можно сказать - самоубийственной лояльности. Любая попытка даже кратковременно и даже не по своей воле выйти из-под власти "русского мира" рассматривается как предательство. Причина такого вопиющего недоверия - тлеющая веками война между российской властью и русским народом. По счастью, это можно использовать.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 28 Dec 2017 22:50 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Мне кажется, не столько лояльности добиваются, сколько страха.
Вон, на Каспаров.РУ опять читаю: "...пятерых посадили за недоносительство".
Это ж пипец, что творят, уроды!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Dec 2017 09:07 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Страх или лояльность через страх - фундамент России. Это сплочает разношерстный народ с разными традициями, верованиями, историей и т.д.

Нет другого средства, которое удержало бы вместе якутов и карелов, русских и бурятов, азербайджанцев, калмыков, казахов и чукчей. Страх двух видов: страх перед государством и страх перед внешней опасностью. Последняя - для того и выдумана, но многие в нее верят.

У нас другое отношение к государству - это наше порождение - народа Украины. Т.е. - каждого из нас. И если оно не такое, как мы хотим, - дело в нас. В нашей пассивности или в наших ошибках.

Страх перед государством? У нас он в последнюю очередь.

Например, когда меня среди улицы остановили 4 полицейских в штатском, то первой реакцией на фразу:
- Полиция, покажите ваши документы!
было:
- Покажите ваши документы.
И только, когда они предъявили 2 удостоверения, я стал с ними говорить. Это при том, что дело было серьезное - оказалось, что они пришли по вызову из-за ограбления. "Просто так" они людей не останавливают.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Dec 2017 09:14 
Offline
Гуру
Гуру

Joined: 13 Dec 2015 01:35
Posts: 4931
Location: Санкт-Петербург
Volodymyr wrote:
Например, когда меня среди улицы остановили 4 полицейских в штатском, то первой реакцией на фразу:
- Полиция, покажите ваши документы!
было:
- Покажите ваши документы.
И только, когда они предъявили 2 удостоверения, я стал с ними говорить. Это при том, что дело было серьезное - оказалось, что они пришли по вызову из-за ограбления. "Просто так" они людей не останавливают.

Вы правильно сделали, но надо было потребовать удостоверения у всех полицейских. А вообще проверять документы имеют право только ППС-ники, а они должны быть в форме. У меня где-то сохранена статья, о том как себя вести при встрече с ними. Если интересно могу найти и выложить.

_________________
Самое мощное оружие доступное человеку - его мозги.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Dec 2017 09:42 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Я отнесся проще: сначала докажите, что вы - полиция, а потом - поговорим. Фамилии и звания я даже не смотрел, главное - их реакция.

Они сами не горели желанием ко мне приставать - им нужно было соблюсти формальности и убедиться, что конкретный человек - "не их клиент". Кстати, - по тому же принципу: если человек не предает им значения и ведет себя спокойно - вероятность, что он - грабитель, которого они ловят, низкая.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 29 Dec 2017 19:23 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DSOEhUxW4AArsDW[1].jpg
DSOEhUxW4AArsDW[1].jpg [ 138.31 KiB | Viewed 8946 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 30 Dec 2017 09:19 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Serhiy Takhmazov
https://www.facebook.com/takhmazov/post ... 5433311141

Звільнення.

Майданчик, біля КПВВ "Майорськ" нагадував провінційну автостанцію. Тільки всі автобуси були, з таблічками "На замовлення", а самих пасажирів ретельно охороняли ввічливі люди з автоматами. В одного, навіть, в руках був ПКМ, з повним коробом. Самі ж "пассажири" ховали обличчя, розмовляли матюгами, та очікували на повернення в "маладиє рєспублікі", в обмін на звільнення з цього мордору наших полонених та заручників. Та спочатку, кожен з "пасажирів", мав особисто підтвердити бажання бути поверненим в ОРДЛО. З "того" боку верифікатором була чувиха з якимось пожованим обличчям радянської жінки та гавкаючим голосом продавщиці совєтского гастронома. Тим, хто виказував бажання залишатись в затишній український колонії, вона виказувала своє "фе". -"Єто худшєє, что ви моглі сделать", Поки йшов процес поділу на майбутніх граждан ЛНР/ДНР, та поціновувачив українських СІЗО та колоній - на майданчик заїхало три невеликих автобуси. Всі трохи напряглись. В першому були сім наших хлопців, яких привезли з окупованої Луганщини. До нього підбігла Іра Геращенко вітаючись з ними крізь скло. Але, несподіванно відкрились двері другого буса, та під керівництвом якогось клоуна, з погоном підполковника, в кацапській формі, та шапкє-ушанкє, звідти посипалось сміттєЗМІ "маладих рєспублік", та примкнувше до них, кацапське НТВ. Побачивши неабиякий подив та увагу українських журналістів до себе, заєзжі пропагандони чомусь почали похапцем натягувати балаклави, та ховати свої писки в светри та куфайки. Під конвоем клоуна в ушанкє, їх відвели до намета, де вони знімали пожовану чувіху з радянським писком, яка продовжувала питати - хто їде, а хто назад, до рідної української тюрми.
Тим часом,двері першого буса, нарешті відкрились, і під оплески та вітальні вигуки журналістів та військових, перші семеро наших вийшли, ще не зовсім повіривши в те, що вони вдома. Та вільні.
Спочатку - до лікарів, згодом - дзвінки рідним. Ну, й при бажанні - поспілкуватісь з журналістами.
А тим часом, автобуси чекали на "возвращєнцов". В кожному сиділо ще по два клоуни в кацапському однострої, та, чомусь, зі зброєю в руках. Може, конвой? До речі, на лобовому склі кожного буса, була емблема: на червоному тлі, перехрещена сокира та метла, та псяча голова. Згодом з'ясувалось, що це символізує "військову поліцію "ДНР". Позашлюбні висерки Малюти Скуратова.
З намета вийшов клоун в ушанкє, ведучі групу "лугандонців", розказучи їм байки; -"Сєйчас ми єдем на "ноль". А оттуда, от ноля, рассажіваємся на другіе автобуси, і там ужє видвігаємся в болєє комфортниє условія." Цікаво, як в них стало з настроєм, коли вони побачили автозаки?
І тут пролнав "чарівний голос Джельсоміно" у виконанні Іри Геращенко; -"Яка така російська!? Тут -Україна, і мова тут - українська! Зрозуміло?" Це хтось, "з того боку" заропонував Ірині "пєрейті на общепонятний єзик". Отримавши коротке, але змістовне роз'яснення - співрозмовник сам перейшов на українську.
Нарешті, у другий бус запхали пропагандонів, і невеличка колона вирушила на "ноль".
Оптимізм журналістів, що все закінчится у світлу пору доби, згасав разом із сонцем.
-" Увага! Преса! Зараз ми сідаемо в перший автобус, та їдемо на "ноль" забирати наших." - скомандувала перший віце-спікер. І ми поїхали. Проїхали КПВВ "Майорськ", наш останній блок-пост, і ось "ноль". Але... колона їде далі. І я розумію, що це той випадок, коли можно нахабно заїхати "в гості". По сторонах бачу їхні окопи (гівняні, ледь по пояс), різні фотифікації, погано замаскований артелерійський лафет "важкого" калібру (ау, ОБСЄ, зрячі ви наші). Трохи згодом з'являється 20-метровий флагшток із чорно-синьо-червоною ганчіркою чималого розміру,та стела "Горловка - город-гєрой". Всі починають це знімати. Звідкись прибігає якесь чмо у кацапській формі, в балаклаві, та маше автоматом. Можливо, вітається. Оскількі, крізь скло погано чутно, взаємне вітання демонструється жестами, за допомогою середнього пальця руки. Наша колона в'їзжає до Горловки. На нас чекають. Купа озброєних упирів, стая місцевих та кацапськіх пропагандонів, якась юрба в цивільному одязі. І колона автозаків, біля яких стоять наші. Ці уроди, навіть звільняючи наших людей, привезли їх в автозаках. Зовні лунає команда: -" Никто никуда не виходиіт!". Ага. Як же. З автобуса вистрибує Іра Геращенко, та підкидаючи свою шапку з помпоном, мчить до наших.
-"Це хто!?!?!" - питає якесь "круте" місцеве чмо.
-"Віце-спікер українського парламента" - сумно відповідає якесь, більш обізнане чмо.
З автобуса висипають українські ЗМІ, і починається легка суматоха. Швидко темніє. Місце майже не освітлюється, Я так розумію, що у "маладой рєспублікі" декілька лихтарів не знайшлось. Дивно, як же вони "кормілі всю страну"? Поки тривають необхідні бюрократичні фомальності, є можливість роздивитись навколо себе. Навколо нас купа озброєних, із закритим обличчям. Вирішую запитати: -" Ви русская армія?"
-"Нєт. Я шахтьор. В августе 14 года мою шахту обстреляла украінская артєлєрія, я взял оружіє і рєшил защищать народ Донбаса".
-"Ага. Ну, і як шахта зараз?"
Мовчить.
-"Порізали на метал?"
Мовчить.
-"І шож так, за народ воюєшь, а ліцо прячешь?"
-"Єто провакаціонние разговори". - каже сховане за балаклаву обличчя шахтьора, робить декілька кроків назад, та замовкає. Ну, діалога цивілізацій не вийшло.
Тут я помічаю вирази обличч звільнених Україною. Вони побачили автозаки. Не, ну а шо вони хотіли? Це укропська хунта може вас на комфортабельних автобусах возити.... Так що, велкам ту хоум, пацанчіки. Далі буде,...
Тим часом настає завершальний момент, співробітник СБУ зачитує призвища. Кого назвали, бере речі та йде до автобуса. Вже зовсім вільною людиною. Хоча, і на ворожій теріторії. І тут, один з хлопців, йдучи до автобуса - голосно і від всього серця: -"Слава Україні!"
-"Героям Слава!" - відповідаємо ми на всі легені.
Дивлюсь на "хазяїв теріторії". На обличчах - злість та розгубленність. Виходить, що до них приїхала хунта, їх зачморила, забрали своїх, та поїхали. Одне слово - зрада.
Коли майже всі сіли в автобуси, з'явився якись чувачок з двома сумками.
-"Ви хто??" - запитали в нього "місцеві"
-"Я передумал".
-"Вы откуда взялись?"
-Из Украины. Я передумал. Отвезите меня обратно в тюрьму. В Украину."

Ну, а далі ви все бачили самі...

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Майдан-2013/2014 / Війна Росії проти України
PostPosted: 01 Jan 2018 15:23 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62252
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
В цей день 1909 року народився Степан Бандера — ідеолог українського національного руху, голова Проводу ОУН-Р у 1940-1959 роках.
Attachment:
DSb_BKMXkAAXgxa[1].jpg
DSb_BKMXkAAXgxa[1].jpg [ 29.54 KiB | Viewed 10684 times ]


_________________
Attachment:
DSdiFVDXkAAJl2_[1].jpg
DSdiFVDXkAAJl2_[1].jpg [ 71.86 KiB | Viewed 10676 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7050 posts ]  Go to page Previous  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 353  Next

All times are UTC [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
 cron
[Сообщить об ошибке, испорченном вложении, битой ссылке]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group