На главную страницу сайта Опыты по химии Химический Юмор. Научный Юмор Опыты по физике    



Форум Химиков - Энтузиастов. Химия и Химики

Эксперименты по Химии - Практическая Химия - Книги по Химии - Физика – Астрономия – Биология – Научный Юмор
Прежде чем отправить свое сообщение - ознакомьтесь с ПРАВИЛАМИ ФОРУМА.
Прежде чем создать новую тему - воспользуйтесь ПОИСКОМ, возможно, аналогичная тема уже есть

All times are UTC [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Next
Author Message
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 11 Dec 2017 18:22 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DQxeKw4UEAAWZyi[1].jpg
DQxeKw4UEAAWZyi[1].jpg [ 85.18 KiB | Viewed 11851 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 24 Dec 2017 20:43 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DR0pD0ZWkAEwGbE[1].jpg
DR0pD0ZWkAEwGbE[1].jpg [ 30.56 KiB | Viewed 11804 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 25 Dec 2017 09:54 
Offline
Модератор
Модератор

Joined: 23 Feb 2012 03:01
Posts: 1549
Volodymyr wrote:
Attachment:
DR0pD0ZWkAEwGbE[1].jpg

Владимир, не могли бы Вы уточнить происхождение и датировку этой цитаты? То, что мне известно о Г.К. Жукове, позволяет усомниться в ее достоверности. Так, несколько лет назад мне довелось побывать на выступлении Натальи Малиновской, мне также известны воспоминания некоторых фронтовиков - сотрудников нашего института (в т.ч. одного, воевавшего против дивизии "Эдельвейс"). В годы войны на фронт брали всех, даже "врагов народа", и подобное приведенному Вами высказывание, прозвучавшее от кого угодно, могло быть воспринято как вредительство. Разве что особист, работавший на Западной Украине, мог бы позволить себе такую откровенность, и то не публично.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 25 Dec 2017 10:36 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Нашел такое - https://zp.depo.ua/ukr/zp/top-10-feykov ... 2016184800. Если кратко: достоверность сомнительна.

Почему выложил? - Это идеально вписывается, как в события при освобождении Киева - положили миллион солдат - "просто так", так и в то, что государственные российские СМИ говорят про нас - здесь и сейчас. Про искреннее сожаление Сталина, что украинцев так много и что нас не получится всех выселить (как крымских татар, например) - молчу.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 25 Dec 2017 11:03 
Offline
Участник
Участник

Joined: 18 Aug 2015 18:50
Posts: 162
просто выложу, комментировать не буду

Attachment:
DR4Vfo3WsAEoMbU.jpg large.jpg
DR4Vfo3WsAEoMbU.jpg large.jpg [ 121.42 KiB | Viewed 11783 times ]


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 25 Dec 2017 21:30 
Offline
Модератор
Модератор
User avatar

Joined: 17 Nov 2009 04:45
Posts: 12792
Location: г. Волгоград
Ing.P. wrote:
Владимир, не могли бы Вы уточнить происхождение и датировку этой цитаты?

Quote:
Рокоссовский предложил отправить в Москву курьера, чтобы описать в Ставке Верховного главнокомандования ситуацию и попросить помочь с вооружением и формой (для призванных полевыми военкоматами). И тут Жуков не выдержал и заявил: «Зачем мы, друзья, здесь головы морочим. Нах… обмундировывать и вооружать этих хохлов? Все они предатели! Чем больше в Днепре потопим, тем меньше придется в Сибирь после войны ссылать». В ответ Рокоссовский сказал, что «это — геноцид», и дал указание сообщить о подобных планах в Генштаб. Однако Ватутин перехватил эту инициативу, заявив, что «не хочет портить отношения с Жуковым из-за этой молодежи»
Рассказ Юрия Коваленко

Здесь полный рассказ:
http://fakty.ua/142376-kogda-stal-vopro ... jny-ssylat
Но есть и сомнения:
http://polis-luga.blogspot.ru/2013/06/blog-post.html
В то же время имеются свидетельства, что случаи отправки в бой невооруженных украинских новобранцев (в основном подростков) действительно были («чорносвитники» или «чёрная пехота»):
http://odessa-daily.com.ua/news/odnoraz ... 32827.html
http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=10981

_________________
Accidit in puncto quod non speratur in anno


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 26 Dec 2017 07:48 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Украина помнит. Мы - люди - помним. То, что нам рассказали деды и отцы.

Случаи были - массовые, и не только во время битвы за Днепр. Дед моего друга принимал участие в таком бою. Их - подростков - бросили без оружия на немецкие доты. Спасло, что его ранили - он упал и потерял дееспособность. Подошел особист с наганом, сказал: "Жди санитара". Не было бы ранения - он его бы пристрелил на месте.

Немцы отбили атакующих и пошли в контратаку - второй раз повезло, что другим путем. Деда подобрали немцы и оказали помощь. Дальше - немецкий плен. А потом - 10 лет советских лагерей - за то, что был в плену.

История типична. В других случаях мальчиков посылали делать проходы в минных полях.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 26 Dec 2017 18:32 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DR-OTz1WkAENnR5[1].jpg
DR-OTz1WkAENnR5[1].jpg [ 118.54 KiB | Viewed 11737 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 26 Dec 2017 20:00 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Стрес був у березні 2014-го. Після того поволі звикли.
Так що нині усі ті кремльовські потуги -- "бабкі на вєтєр".
Звичайно, телевізійна істерія турбує людей, але у більшості на "чернуху" давно вже виробився імунітет. (Суджу не тільки по собі -- по усім, з ким так чи інакше спілкуюсь).


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 28 Dec 2017 14:00 
Offline
Модератор
Модератор

Joined: 23 Feb 2012 03:01
Posts: 1549
Volodymyr wrote:
Нашел такое - https://zp.depo.ua/ukr/zp/top-10-feykov ... 2016184800. Если кратко: достоверность сомнительна.


Upsidesium wrote:
Здесь полный рассказ:
http://fakty.ua/142376-kogda-stal-vopro ... jny-ssylat
Но есть и сомнения:
http://polis-luga.blogspot.ru/2013/06/blog-post.html


Коллеги, большое спасибо. Нередко оказывается, что "нет дыма без огня", т.е. первоосновы дезинформации - это некоторые реальные, но определенным образом искаженные факты.

Upsidesium wrote:
В то же время имеются свидетельства, что случаи отправки в бой невооруженных украинских новобранцев (в основном подростков) действительно были («чорносвитники» или «чёрная пехота»)

Это неспецифично для украинцев. Много русских оказалось в таком же положении в октябре-ноябре 1941г. В "истребительных батальонах" иногда оказывалась одна винтовка на пятерых.
Вот, например:
Quote:
Всего, в этот период, было создано двадцать пять дивизий народного ополчения из числа жителей Москвы и Московской области. Даные соединения испытывали большую нехватку в вооружении и снабжении боеприпасами, оснащении средствами связи. Присутствовал явный недостаток стрелкового оружия, недокомплект артиллерийских орудий и миномётов. Например, 18-я дивизия народного ополчения Ленинградского района Москвы на выходе из столицы при численном составе- 6904 человека, имела на вооружении: 21 пулумёт, 295 винтовок, 135 пистолетов, 3216 гранат и 1680 бутылок с зажигательной смесью.
http://voenpravda.ru/index2.html


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 28 Dec 2017 17:55 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Ing.P. wrote:
Это неспецифично для украинцев. Много русских оказалось в таком же положении в октябре-ноябре 1941г. В "истребительных батальонах" иногда оказывалась одна винтовка на пятерых.

Так же, как искусственный голод, геноцид по национальному признаку, продразверстки и коммунистический террор были не только в Украине.

Но мы - украинцы и нас интересует наша история - прежде всего. Что Москва так же поступала с русскими, литовцами, белорусами, чеченцами и т.д. - не оправдание. Ставить вопросы по этому поводу - дело других пострадавших народов (в т.ч. - и русского), но точно не наше.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 28 Dec 2017 22:36 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
А я с другого хренею. Оказывается, в нынешние времена даже множественных перекрёстных свидетельств какого-либо исторического события (в частности, геноцида, голода, "раскулачивания" и т.п.) никак недостаточно -- надо, шоб парламентарии за то проголосовали! И чем больше стран таким образом "подтвердят", шо таки да -- "Было!", тем более верным оказывается некое событие.
По-моему, маразм чистой воды.


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 29 Dec 2017 08:50 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Не маразм - политика.

Признать геноцид в парламенте = официально обвинить тех, кто геноцид устроил. Обвинить на государственном уровне.

Это решения, которые влияют на судьбу стран и всего мира, а не академические дебаты о втором законе Ньютона.

Сказав "А" придется говорить "Б": если вы считаете, что государство Х виновно в геноциде - ваша страна должна поступить с ним соответствующим образом. Вы же не поддерживаете мясников?

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 01 Jan 2018 22:42 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DSeeDVGWkAMpxj6[1].jpg
DSeeDVGWkAMpxj6[1].jpg [ 128.82 KiB | Viewed 11630 times ]
Attachment:
DSe57M6X4AA_aHp[1].jpg
DSe57M6X4AA_aHp[1].jpg [ 126.08 KiB | Viewed 11631 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 07 Jan 2018 20:59 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
СТО РОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. УРОКИ ТА ВИСНОВКИ НА СЬОГОДНІ http://radiolemberg.com/ua-articles/ua- ... na-sohodni
Quote:
Віталій Гайдукевич, Історична правда, 05.01.2018

От вони і почались – 4 роки звитяжних і сумних ювілеїв. Сьогодні одразу кілька людей задали питання - так, а що це за помилки столітньої давнини, що їх життєво важливо не повторити зараз?



Напевно, більш ґрунтовно можуть дати відповідь науковці. Висловлю свої міркування: можливо не щодо самих помилок (бо там їх хмара), а скоріше – порад, з огляду на тодішні помилки:



1. ЖОДНИХ ІЛЮЗІЙ! Центральна Рада не наважувалася на різкі рухи і мала ілюзію, що Україні досить автономії в складі великої Московії. Центральній Радіі знадобилося аж 4 універсали, щоб до панів політиків дійшло: Московія – ворог. Дійшло надто пізно. Та ж ілюзія була у Скоропадського.



Отже. Московія — це ворог. Володимиро-Суздальске князівство, Московське князівство, Російська імперія, РСФСР, СРСР, Російська Федерація – як би не називалася – завжди була, є і буде нам ворогом. Чому? Бо на дух не переварює українську окремішність.

2. НЕ СПОДІВАЙСЯ НА КОГОСЬ. Наївні версії, що можна єднатися із білими проти червоних, із німцями проти росіян, із поляками проти росіян, чекати розуміння Антанти – зло. У них свої інтереси і їх інтереси не обов’язково і не завжди дорівнюють нашим.



Безручко врятував Польщу від червоного наступу, Польща зрадила угоду з Україною і уклала Ризький мир. Чому? Бо в якийсь момент Польщі її інтерес переважив силу угоди з Україною. Життя потім Польщу покарало, але нам від того не краще…



3. ПОКИНЬ ВЗАЄМОПОБОРЮВАННЯ! Особисті амбіції, бажання потримати булаву, довести, що ти рулитимеш краще – зло. Тільки єдність довкола спільної справи, спільних ідей є квитком в завтра.



Перші Визвольні Змагання зазнали краху через ТОТАЛЬНУ взаємну недовіру українців один до одного! Краще повільніше, але разом і фундаментально, аніж бігом, поверхнево, усі в різні боки і до першого вітру.



4. ГНОБИ ПОПУЛІЗМ І ДЕМАГОГІЮ! Бажання Центральної Ради не мати армію, бо це зайве… бажання Петлюри завалити Скоропадського, бажання УГА вбачати страшнішим ворогом соціалістів, аніж білогвардійців, бажання Директорії ставити ліво-революційність вище за українськість – смертельно.



Рідний наївний популізм робив нас беззахисними. Більшовики валили українське військо зсередини демагогією…



5. СОЦІАЛІЗМ – ЗЛО. Ліваки і тільки ліваки, котрі знаходилися при владі на хвилі загальних революційних коливань, винні, що проект Україна зазнав фіаско під зовнішнім впливом.



Лівий соціальний популізм, обіцянки "халяви", роздача будь-чого запросто так – підрив країни. Той, хто це робить – ворожа курва. Українці слабі на бажання щось урвати "нахаляву". Це – один із найбільших наших гріхів, котрий треба випалювати розпеченим залізом.



Порятунок України – в діалозі і змаганні центристів і консерваторів.



6. ФАХОВІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ПАРТІЙНІСТЬ. У часи, коли на посадах мали бути кваліфіковані менеджери або виконавці, ліваки тих часів призначали соратників по соціалістичному божевіллю.



А коли було інакше – Скоропадський спробував призначати тих, кого вважав фахівцями – призначення вважалися зрадою, бо не вкладалися в революційне кліше.



Через недостатню революційність була страчена ціла низка талановитих офіцерів, зокрема Болбочан. І те, що він корисний країні, нікого не збентежило.



7. АРМІЯ – ГАРАНТ ІСНУВАННЯ КРАЇНИ. Військо і тільки військо є запорукою потужної України. Якби в 1917 році соціал-популісти почали будувати військо і доручили цей процес профі (а вони були) – у 1920 році ситуація розвивалася б краще для нас і 1921 рік не став катастрофою.



Армія України має бути максимально великою для захисту з усіх боків. Перші визвольні змагання довели: вороги можуть бути скрізь і, про всяк випадок, до цього треба бути готовими. Армія має спиратися на потужний оборонний комплекс, щоб не довелось купляти набої у Румунії за цукор. Армія має бути максимально ідеологічно лояльна до українства. Ніякого соціалізму, совка і інших марень.



Коли ворог не може здолати нас в бою, він діяв, діє і буде діяти пропагандою і агітацією з середини.



8. УКРАЇНСЬКА ПРОПАГАНДА МАЄ БУТИ. Скоропадський бачив наскільки потужною є сила слова, коли політики розігнаної Центральної Ради заходилися дискредитувати Українську Державу і його особисто. Скоропадський розумів, що потрібна контрпропаганда і ідеологічна робота – не встиг.



Лише ідейно потужні підрозділи українського війська змогли зберегти вірність країні і були змушені закінчити життя в еміграції. Пішли, але не зрадили ідею – Україну.



9. ПРОСВІТНИЦТВО І ЗНАННЯ – капітальний удар проти змосковщення і полонізації. Українці в масі не розуміють, що таке Україна, історію, місце і роль в Европі. Не навчені. В масі українці політично малоосвічені.



Не маючи досвіду існування розгалуженої політичної системи, українці ведуться на тих, хто гучніше і яскравіше говорить, не занурюючись в суть сказаного. Цим користуються пройдисвіти.



10. ЗНЕВІРА У СОБІ. Українці швидко опускають руки і впадають у всепропальницькі настрої. "Нас зливають" - це не сучасне "ноу-хау". 100 років тому було те саме. Разом із тим, ті, хто вірили в себе і не ламалися, попри все ставали легендами – Перший зимовий похід, Холодний Яр … Ти програв бій тоді, коли ти не віриш у перемогу.



Є сили – біжи до мети. Стомився – йди до мети. Не можеш йти – повзи до мети. Не можеш повзти – лягай і лежи в бік мети…. Відпочинеш – знову побіжиш. Як опустиш руки і складеш зброю – знай: попереду в тебе Голодомор, Розстріляне Відродження, ГУЛАГ, депортація, русифікація…



11. ЕМОЦІЇ - ЗЛО. Лише холодною головою можна зрозуміти, в якому ти стані і що далі робити.



Українці – емоційні і саме це використовують популісти і ворог, щоби вивести нас із рівноваги. Коли ми втрачаємо рівновагу, ми втрачаємо пильність, починаємо вірити тим, кому не варто.



12. НЕ ЧЕКАЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗАВТРА. Емоційна нетерплячка - невміння грати в довгу. Ми хочемо результати очевидні і вже зараз. Якщо ми не бачимо результатів негайно – ми впадаємо у відчай, припиняємо вірити в себе і покидаємо боротьбу за свою країну.



Саме тому українці у Перші Визвольні змагання піддавалися на більшовицьку агітацію – бачили безлад своєї влади і починали думати, що може чужа влада буде краще. Перевірили? – Не буде.



Чим складніша задача – тим довше досягати результату. Ті, хто чітко бачив мету, – не складали зброю все життя. І саме ті, хто на чужині все життя вірив в Україну, змогли дочекатися відродження незалежності.



13. ГРАТИ В ДОВГУ. Капітальні речі будуються довго, але і стоятимуть віки. Капітальні процеси – це системні процеси. Системні процеси потребують програмного мислення і багатоступеневого планування. Вирішувати тільки "сьогодні на завтра" – зло. Треба чітко розуміти дії свої і ворога на кілька, а краще на десятки кроків уперед.



Невміння стратегічно мислити під час Перших Визвольних змагань спричинило помилку у пріоритетах і Центральної Ради, і Української Держави, і Директорії. Це особливо важливо, коли мова йде про реформи. Це кричуще важливо, коли мова йде про формування візії, якою має бути країна і як цього досягти. 100 років тому це не подужали. 100 років ми це розгрібаємо.



14. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. Це проста формула: "Не питай, що країна зробила для тебе? Запитай, що ти зробив для країни?" Робитимеш друге – отримаєш перше.


Ceterum censeo Carthaginem delendam esse = А поза тим вважаю, що Карфаген має бути зруйновано

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 10 Jan 2018 19:49 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DTMAy8rXUAEM1vw[1].jpg
DTMAy8rXUAEM1vw[1].jpg [ 58.81 KiB | Viewed 11530 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 18 Jan 2018 08:46 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DTws1xoWsAACI-i[1].jpg
DTws1xoWsAACI-i[1].jpg [ 31.13 KiB | Viewed 11483 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 22 Jan 2018 17:45 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
DUJMJ6jX0AUArG-[1].jpg
DUJMJ6jX0AUArG-[1].jpg [ 103.59 KiB | Viewed 11435 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 23 Jan 2018 16:53 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Як ольгінські вилупки маскуються під українців:
Quote:
Який жах, учора поблизу Оленiвки воiни свiту обстрiляпи автобус з украiнцями, одина людина загинула, та цеж не кошеня, чого тут жахливого.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 11 Feb 2018 15:55 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Attachment:
Шпаргалка_з_укрмови.rar [78.27 KiB]
Downloaded 380 times

(Надибав в Інеті, мені здалось це корисним -- переробив на ворд-файл)


Top
 Profile E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Next

All times are UTC [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

[Сообщить об ошибке, испорченном вложении, битой ссылке]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group