На главную страницу сайта Опыты по химии Химический Юмор. Научный Юмор Опыты по физике    



Форум Химиков - Энтузиастов. Химия и Химики

Эксперименты по Химии - Практическая Химия - Книги по Химии - Физика – Астрономия – Биология – Научный Юмор
Прежде чем отправить свое сообщение - ознакомьтесь с ПРАВИЛАМИ ФОРУМА.
Прежде чем создать новую тему - воспользуйтесь ПОИСКОМ, возможно, аналогичная тема уже есть

All times are UTC [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Next
Author Message
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 07 Jan 2017 10:19 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Mason Lemberg

Ну що... сьогодні політики США, включно з людиною яку обрали на виборах, визнали, що рф втручалася у вибори в США.

Причому втручалася не тільки шляхом хакерських атак, а й шляхом пропаганди. Пропагандистському каналу RT в звіті присвячено 7 сторінок з 25.

Для усвідомлення події:
рф втручалася у вибори найбільш економічно розвинутої, найбільш медійно розвинутої, найбільш політично структурованої країни світу.
Факт.
Визнаний всіма.
В т.ч. зацікавленою стороною.

У звязку з цим у мене запитання:
Що ще має статися, щоб оці зазомбовані пропагандою і штучними трендами дурні, котрі готові руйнувати свою країну, нарешті опам'яталися?
Я не хочу, щоб хтось захищав владу і любив Порошенка/Гройсмана/Яценюка чи інших.
Але роззуйте блін очі, очистіть свою голову від злості і стереотипів, підтвердження яких ви весь час шукаєте і побачите світ таким як він є.
Не руйнуйте свою країну своїми руками, будучи інструментом в руках ворога.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 08 Jan 2017 16:26 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Правильная форма ведения диалога с русней.
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 49.2 KiB | Viewed 11614 times ]


_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 08 Jan 2017 19:31 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Mason Lemberg

Буквально тиждень тому я писав про кремлівську пропаганду.
https://www.facebook.com/mason.lemberg/ ... 8705732090

Писав про те, що великою помилкою є думати, що кремлівська пропаганда закінчується на кісєльових соловьйових і "тупих ботах в інтернеті".

Ось вам ще один приклад:
2017 почався з розповідей "співчутливих громадян" про те, шо пенсіонерам нема за що купляти лікарства.
Я відреагував на 3 спробу повідати мені про це. Ось діалог:
https://twitter.com/hu_lviv/status/818137547599646725
Причому наочно видно, вброс був розрахований на те, щоб викликати злість на владу.
Але історія на цьому не закінчилася. Сьогодні в моїй стрічці в твітері спливає ось це:
https://twitter.com/Ray_net_ua/status/8 ... 7309399040
“Украинцы в соцсетях пишут про Порошенко. Эта ситуация в Украине не редкость и многие наблюдали лично. Достоинство осталось в 2014г...” А далі історія від анонімного "співчутливого громадянина", який ненавидить Порошенка!!!1 тому що бачив як дєд купляв таблетки поштучно.
Після вчетверте побаченої історії про те, як "співчутливі громадяни" переживають за дєда і бабку в аптеці, важко сприймати це інакше ніж системні вкиди.
Крім того власник аккаунту Ray_net_ua виявився тупішим ніж я міг подумати і на зауваження, що "таблєтки поштучно" це те ж саме, що "розпятий мальчік" відреагував твітом про обніщаніє і таблєтки поштучно.
https://twitter.com/Ray_net_ua/status/8 ... 1611492354
"Порошенкоботы - это люди?
Вот так реагирует порошенкобот на твит, о том как нищие пенсионеры Украины покупают таблетки поштучно."

І що це означає? Це означає, що або власник аккаунту Ray_net_ua (UA) ніколи в своєму житті не купляв і не бачив ліків, які купляли інші або ж він не має нічого спільного з Україною.
Ось так ось легко і просто спалився ольгинський аккаунт, котрий позиціонував себе як сайт "професійного аналізу новин", котрий читають, розповсюджують і ДОВІРЯЮТЬ якому багато українців - більше 3000 підписників.

А якщо до цієї всієї історії про "співчутливих громадян", які спостерігали надругатєльство Порошенка в аптеках згадати срачі навколо МОЗ і Супрун, які інспірував друг гобліна, які підтримав медведчук і риги всіх мастей, то картина набуває ще цікавіших обрисів.

====
А тепер найголовніше:
Я детально розписав цю всю історію про те, як спалився ольгинський акк не для того, щоб ви сказали - "мене нема в твітері", "я не дивлюсь телевізор", "я його забанив".
Бо те, що ви не дивитесь 112 чи кісєльова чи забанили оце чмо - не означає, що проблеми не існує, це лиш означає, що ви від неї відгородились.
Для Вас, як 1/40 000 000 - це правильне рішення, але для Вас, як для громадянина - це занадто мало. Ситуація вимагає від кожного з нас реагування. Бо ми маємо той випадок, коли ворожа пропаганда руками наших співгромадян намагається досягнути своєї мети.

Причому, що робиться це все не "тупо" як дехто думає. Грають на тонких і чутливих темах. Але й різниця між ними і українцями, які теж мають причини обурюватись, теж очевидна - вони нам не пропонують нічого крім агресії -> бунтів -> крові -> хаосу -> малоросії.
А біда нашої країни в тому, що отакі "псевдопатріотичні експерти" встигли налаштувати багатьох прихильників простих рішень в необхідності такого шляху, забувши розповісти їм, що в кінці на них чекає голодомор/холодомор в малоросії. І завдання кожного, кому не байдужа доля своєї країни, не просто усунутись від проблеми ворожої пропаганди і її впливу на інших, а хоча б щось робити, щоб цей вплив зменшити.
При цьому я нікого не закликаю захищати владу. Захищайте хоча б свою країну. А для цього треба почати відрязняти своїх і чужих і не слухати те, що тобі кажуть чужі, замасковані під своїх.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 08 Jan 2017 19:52 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Добрий вечір мамо, Христос ся рождає!
Це колядка воінів УПА від 1943 року. Саджали за неі в радянському союзі!

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 10 Jan 2017 12:05 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Русня палиться на граматиці просто пачками
Attachment:
C1xPGh4XgAEUYZq[1].jpg
C1xPGh4XgAEUYZq[1].jpg [ 50.2 KiB | Viewed 11568 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 13 Jan 2017 19:38 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Он, як заспівали :)
Attachment:
C2D9TbgW8AI_X-R[1].jpg
C2D9TbgW8AI_X-R[1].jpg [ 51.81 KiB | Viewed 11537 times ]

Сказано "на х///й", значить "на х///й" - іншої мови вони не розуміють.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 14 Jan 2017 09:26 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 127.5 KiB | Viewed 11520 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 14 Jan 2017 09:32 
Offline
Гуру
Гуру
User avatar

Joined: 13 Dec 2011 01:54
Posts: 4657
Location: Киевская обл.
Зачот :)))))))))))))))


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 14 Jan 2017 13:13 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Quote:
Друже Ковалю


Василь Лютий виконавець пісні,розповідає, що автор її музики і слів -- український повстанець Микола Матола,написана вона була у 1949 р., а вже потім, в 60-і роки, перекладена російс...ькими виконавцями і стала "білогвардійською".

Четверту добу уриваються плови,
Сльозиться у схроні зволожений мур.
Не плачте душею, мій друже Ковалю,
...Бо дуже нелегко й мені самому.
Уже котрий тиждень чекаємо грипсу,
Коли запалає Вкраїна в огні.
Мій друже Ковалю, затягнемо пісню,
Бо дуже нелегко й самому мені.
Кудись наші коні помчали далеко
І долю понесли у зоряну ніч.
Нам сниться в розлуці згорьований батько,
Зсивіла дружина приходить у сні.
А нам би одверто агітки лукаві
Розбити об святість твердої руки.
Та іменем нашим свої чорні справи
Ізнову прикрили московські полки.
І мачуху долю, й брехливу неславу
Нам подарували звитяжні роки.
Тож будьмо незламні, мій друже Ковалю,
На славу Вкраїні, на вічні віки!

Quote:
Роман Донік з Roman Donik.

Былинные герои и мышебратские воровайки. Пара примеров за пару минут. Воспоминание навеяло недавним постом @Anatoliy Yakudza Lustyk

В центре множества русских былин стоит фигура киевского князя Владимира, которого можно отождествить с Владимиром Святым. Илья Муромец упоминается в XIII веке в норвежской «Саге о Тидреке»[1] и немецкой поэме «Ортнит», а в 1594 году немецкий путешественник Эрих Лассота видел его гробницу в Софийском соборе в Киеве
Но давайте о самом илье Муромце
Илья́ Му́ромец (полное былинное имя — Илья Муромец сын Ивана.) — один из главных героев древнерусского былинного эпоса, богатырь, воплощающий народный идеал героя-воина, народного заступника. У Кмиты Чернобыльского (XVI век) Илья — Муравленин, а не Муромец, у Эриха Лассоты (XVI век) — Илья Моровлин, в некоторых былинах XVII века — Илья Мурович или Илья Муровец.
Исторический прототип Илия Печерский
Прообразом былинного персонажа часть исследователей считает исторического персонажа, силача по прозванию «Чобиток», родом из Мурома, принявший монашество в Киево-Печерской лавре с именем Илия, и причисленный в 1643 году к лику святых православной церкви как «преподобный Илия Муромец».
По этой теории Илья Муромец жил в XII веке и скончался в Киево-Печерской лавре около 1188 года. Память по церковному календарю — 19 декабря (1) января.
Современные антропологи и врачи-ортопеды при исследовании мощей Ильи подтверждают, что нижние конечности этого человека длительное время не действовали, вследствие или врождённого паралича, или родовой травмы. Травма позвоночника была устранена, что позволило ему восстановить подвижность ног.
Теория тождества былинного богатыря с иноком — Чобитько, Киево-Печерской лавры вполне правдоподобна.
(википедия)
САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ - Ильей Муромцем, он стал после принятия монашеского сана. До этого его фамилия Чобитько!
То есть место рождение, под вопросом, но сама фамилия в миру, говорит о многом
Второй по популярности былинный герой
Добры́ня Ники́тич — второй по популярности после Ильи Муромца богатырь русского народного эпоса[1]. Он часто изображается служилым богатырём при князе Владимире.

Влади́мир Кра́сно(е) Со́лнышко (также Владимир Всеславьевич[1]; возможный прототип — Владимир Святославич; на складывание былинного образа повлиял и Владимир Мономах) — киевский князь, одна из ключевых фигур былин киевского цикла, объединяющая многих русских богатырей.
Добрыню иногда величают князем[2], а иногда племянником Владимира Красного Солнышка[3]. Историческим прототипом Добрыни Никитича считают воеводу Добрыню, дядю и воеводу князя Владимира, брата его матери Малуши.
(википедия)

Да что там говорить о героизме, если даже сказки бессовестно украдены у украинцев еще в российской империи.

Сказки
Сказки, которые были украдены у Украинского народа и выдаются сейчас за русские народные, очень и очень много, смысла нет перечислять. Потому что их действительно много и потому что многие из них изменены до неузнаваемости.
Вот примеры лежащих на поверхности.
Котигорошок, они назвали Покатигорошек и издали в сборнике
Никита Кожемяка - Змей, поверженный Никитой Кожемякой, молит его о пощаде и предлагает разделить с ним землю поровну. Никита куёт соху в 300 пудов, запрягает в неё змея и проводит борозду от Киева до Чёрного моря; затем, начав делить море, змей тонет. Остатки борозды от пашества Никиты видны и теперь; такие «Змиевы» валы до сих пор указываются в некоторых местах Украины.
Колобок, где само название состоит из кола (круга) и бока. Коло в русском я зыке не используется.
………….
Но подобные мелочи не мешают издавать эти сказки в сборнике русских народных сказок.
«Народные русские сказки, собранные А. Н. Афанасьевым (A) — самый известный и полный сборник русских народных сказок. Первоначально издан в 1855—1863 гг., вторая переработанная редакция была опубликована в 1873 году (посмертно).»

……………………….
Это то, что было собрано в русской википедии буквально за пол часа. Это все есть и оно лежит на поверхности. Просто это нужно знать, это нужно помнить, этим нужно гордиться.
Если мы хотим что то изменить, если мы хотим чтоб отношение к нам изменилось, нам нужно самим изменить отношение к себе.
Украинцы – сильная и гордая нация. Нация героев и былинных богатырей. У нас так много всего, что убогие соседи растаскивают нашу историю себе, за неимением собственной.
И мы должны говорить об этом, а не о тех комплексах неполноценности, которые нам веками пытались привить.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 14 Jan 2017 20:27 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Земляки, я вам тут трохи "братьськой любові" приніс:

Quote:
"Добьём их всех: и Украину и Сирию!"
- представитель организации “Российский Союз ветеранов Афганистана” А.Разумов



Пиздіти - не воювати :)

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 15 Jan 2017 10:28 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
1948
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 40.29 KiB | Viewed 11471 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 16 Jan 2017 11:59 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Пам'ятаємо. Не пробачимо.
Attachment:
C2P51YLW8AIBqs3[1].jpg
C2P51YLW8AIBqs3[1].jpg [ 72.22 KiB | Viewed 11444 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 18 Jan 2017 09:09 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
C2ZZQMPWQAA7eX9[1].jpg
C2ZZQMPWQAA7eX9[1].jpg [ 36.47 KiB | Viewed 11410 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 18 Jan 2017 10:50 
Offline
Участник
Участник

Joined: 15 Nov 2016 21:52
Posts: 234
Location: д.Кострецы, Тверская область.
Volodymyr wrote:
Attachment:
C2ZZQMPWQAA7eX9[1].jpg

Внутренний и внешний враг - по крайней мере одинаково опасны (если не сказать, что внутренний враг вредней).
Русские пытаются захватить вашу Родину. Но накой этим русским она? Война нужна российскому правительству,чтобы поднять свой престиж в глазах темных избирателей.Простым людям она не нужна. А украинцам,конечно, она тоже не нужна.
Украинской власти нужно победить в войне, чтобы стать спасительницей страны и завоевать расположение народа.
Простым людям война не нужна! Ни с той,ни с другой стороны!
Это война властей, поработителей.
Проблема в том,что ни в России, ни в Украине нет сильного антимилитаристского/пацифистского движения, чтобы противостоять войне.И проблема только в этом.Проблема в самих людях. Общество и в России и в Украине сильнро атомизировано(хотя, в Украине немного слабей,чем в России,но несильно).
P.S. А враг моего врага - вовсе не мой друг и так думать абсурдно


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 18 Jan 2017 11:22 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Если "простым людям из России война не нужна", почему "простые люди из Ростова, Воронежа или Якутска и Питера" нас убивают? Убивают, пытают, глумятся над погибшими.

Стреляет не Путин, не Медведев, не министры - стреляют "простые россияне".

Вас насильно заставляют убивать? Под угрозой расправы? - Нет.
Вас насильно заставляют поливать нас грязью в интернете? Глумиться над погибшими?

Вы это делаете по своей воле, многие - ради денег.

Путин - не первопричина, он только порождение ваших желаний - желаний большинства из вас. Я жил при совке - помню.
__________________
Пацифизм для Украины сейчас - добровольное согласие на казнь.

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 20 Jan 2017 09:01 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Файні новини зранку
Quote:
Denis Pyatigorets з Денисом П'ятигорцем.

Трохи вранішніх новин

1. Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) відмовилася оголосити в міжнародний розшук начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка за запитом Росії. В офіційній відмові РФ Інтерпол зазначив – навіщо нам його ловити? Почекайте, рано чи пізно він сам до вас приїде в Москву на танку.

2. Неймовірно, але це пише Блумберг! Україна в 2017 році буде знаходитись в зоні ризику, але волатильність її національної валюти буде низькою. Перекладаючи на людську мову - Блумберг не очікує знецінення гривні в 2017 році та вважає її стабільною валютою.

3. Джерела агентства Bloomberg в Москві розповіли про зміну Кремлем свого ставлення до приходу до влади в США Дональда Трампа. Зокрема, за словами чотирьох високопосадових джерел, початкова ейфорія в Кремлі змінилася скепсисом, так як росіяни не очікували на жорсткі заяви з приводу РФ від кандидатів на ключові пости в новій адміністрації Трампа. Не додає Кремлю оптимізму і консенсус серед республіканців і демократів у Конгресі з приводу посилення антиросійських санкцій за кібератаки під час президентських виборів.

4. Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5636 "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2017 році для участі в багатонаціональних навчаннях". Згідно з законом, передбачається схвалити допуск збройних сил США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" для участі в 3 багатонаціональних навчаннях.

5. В Україні на поточному тижні починаються навчання Військово-морських Сил. "На території Одеської і Миколаївської областей в рамках комплексу навчань з бойової готовності органів військового управління та військових частин матимуть місце пересування колон військової техніки, розгортання блокпостів на шляхах руху та інші заходи", - йдеться у Facebook ВМС України.

6. За останній рік кількість авто на електротязі виросла у чотири рази порівняно із роком раніше.У Києві протягом року кількість зарядних станцій виросла з 38 до 136 точок, на другому місці за розвитком інфраструктури Харків – 92 зарядки. А загалом по Україні їх кількість виросла з 153 до 577 станцій, а кількість швидкісних з нуля сягнула за рік 44 станцій.

7. Укрзалізниця планує купити наступного року 4 міжрегіональні потяги, 6 дизелів, 50 пасажирських вагонів, 9 тисяч вантажних і 12 тепловозів. Про це йдеться в плані капітальних інвестицій на 2017 рік обсягом 27,4 млрд гривень. Дарницький вагоноремонтний завод вже оголосив 8 тендерів на поставку 3 тис. вантажних вагонів.

8. Агропромисловий холдинг Астарта збільшив виробництво цукру на 42% до 505 тис. тонн за підсумками сезону цукроваріння 2016/2017 порівняно із попереднім сезоном.

9. У 2016 році виробництво сталі збільшилося на 5,5% - до 24 196 тис. тонн порівняно із 2015 роком. При цьому обсяг спожитого металургійними підприємствами природного газу скоротився у 2016 році на 14% - до 1,74 млрд кубометрів.

10. Популярний лоукостер Wizz Air буде здійснювати польоти з аеропорту Львів ім. Данила Галицького.

11. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «СТБ» у зв'язку з трансляцією в ефірі 15 січня передачі «Битва екстрасенсів» виробництва російського телеканалу «ТНТ», в якому брали участь російські військові. Дуже дивно, що самі екстрасенси не змогли передбачити такий розвиток подій.

12. Антидопінговий центр України приєднався до вимог відсторонити Росію від усіх змагань. Ну, чого не зробиш для «братського народу».

Доброго ранку, Хунта!

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 20 Jan 2017 15:19 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
C2mwJ7ZUUAEuapX[1].jpg
C2mwJ7ZUUAEuapX[1].jpg [ 52.42 KiB | Viewed 11357 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 22 Jan 2017 09:09 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
C2wFmIpWIAIMp-H[1].jpg
C2wFmIpWIAIMp-H[1].jpg [ 179.43 KiB | Viewed 11324 times ]

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 22 Jan 2017 16:27 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Мы на своей земле. Мы правы и мы не должны ни перед кем оправдываться

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
 Post subject: Re: Українцям
PostPosted: 29 Jan 2017 10:21 
Offline
.
User avatar

Joined: 04 Nov 2009 22:05
Posts: 62193
Location: Моя Батьківщина там, де моя лабораторія
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 44.66 KiB | Viewed 11167 times ]

Quote:
У бою під Крутами червоноармійці втратили до 300 вояків, українці - близько 150 та затримали на кілька днів просування більшовиків на Київ.



Розсекречений документ ЦРУ: У 50-х роках 80% киян спілкувалися українською
Attachment:
1.jpg
1.jpg [ 46.44 KiB | Viewed 11167 times ]

http://vidia.org/2017/63296

_________________
Думайте!


Top
 Profile E-mail  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 827 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Next

All times are UTC [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
 cron
[Сообщить об ошибке, испорченном вложении, битой ссылке]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group